Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Goki

  Play value appropriate for children and lovingly crafted functional design

  goki is the name of the brand for high-quality toys at a fair price, ensuring that excellent toys remain affordable. 

  Wherever families come together, that's where goki is at home. Play value appropriate for children, lovingly crafted functional design and contemporary colours are the distinguishing features of the brand. Good wooden toys are essential for the development and retention of motor, sensory and tactile skills.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Мојата прва дрвена работилница - Goki
  Слика на Баланс штица - Goki
  Слика на Баланс штица (со облога од филц) - Goki
  Слика на Дрвена количка за туркање - Goki
  Слика на Дрвено виножито - Goki
  Слика на Катна гаража - Goki
  Слика на Столче со масичка за кукли (2 во 1) - Goki
  Слика на Блендер - Goki

  Блендер - Goki

  ден 1.890,00
  Слика на Играчка од дрво ПРИЈАТЕЛИТЕ ОД ШУМАТА - Goki

  Играчка од дрво ПРИЈАТЕЛИТЕ ОД ШУМАТА - Goki

  За возраст од 2 години и понатаму │ Прекрасна игра за сортирање на бои и форми со шумските пријатели ● Го поттикнува развојот на моторичките способности ● Декоративен елемент за во детската соба
  ден 1.490,00
  Слика на Играчка за туркање - ФОКА - Goki

  Играчка за туркање - ФОКА - Goki

  За возраст од 18 месеци и понатму │ Оваа дрвена играчка го придружува вашето дете во откривањето на светот и го поттикнува движењето
  ден 1.490,00
  Слика на Играчка за туркање - ХЕЛИКОПТЕР - Goki

  Играчка за туркање - ХЕЛИКОПТЕР - Goki

  Со пропелер што се врти.
  ден 1.490,00
  Слика на Дрвена играчка ТОСТЕР - Goki
  Слика на Сет за конструирање дворец со патеки за топчиња - Goki

  Сет за конструирање дворец со патеки за топчиња - Goki

  Овој сет за конструирање дворец со патеки за топчиња, е победник во категоријата Играчки за 3-6 години, на најпрестижниот саем за играчки Spielwarenmesse® во Нирнберг за 2020 година.
  ден 3.290,00
  Слика на Дигалка

  Дигалка

  ден 5.990,00
  Слика на Клацкалка коњче - GOKI

  Клацкалка коњче - GOKI

  За возраст од 1 година и понатаму │Изработена од цврсто дрво ● Заштитната ограда и потпирачот за грб може да се извадат откако детето ќе може самото да седи безбедно ● Рачките за фаќање и потпирачите за нозе обезбедуваат поголема сигурност и поголема удобност при седењето и лулањето ● Висина на седиштето: 30 cm
  ден 4.990,00
  Слика на Коцка со активности - Goki
  Слика на Креветче за кукли (Со балдахин) - Goki
  Слика на Кукли од дрво - Мечиња за облекување Бена и Бенох (Флексибилни)
  Слика на Лулка за кукли (Со постелнина) - Goki
  Слика на Подвижна дигалка
  Слика на Работилница - Goki (58501)
  Слика на Рампа со колички - Goki
  Слика на Сортирач за форми - Goki
  Слика на Воз од дрво - Берн
  Слика на Воз од дрво - Ванкувер
  Слика на Воз од дрво - Орландо
  Слика на Goki - Дрвена играчка миксер
  Слика на Goki - Дрвена играчка тостер
  Слика на Гитара

  Гитара

  ден 4.390,00
  Слика на Игра од дрво СОЛИТЕР
  Слика на Кола со педали - Црвена (1938)

  Кола со педали - Црвена (1938)

  Метална количка со висок квалитет.
  ден 17.800,00
  Слика на Кула за редење

  Кула за редење

  ден 1.250,00
  Слика на Метална вага - Goki
  Слика на Дрвена рампа со топки и ксилофон

  Дрвена рампа со топки и ксилофон

  Фасцинацијата од тркалањето на топката никогаш не престанува да изненадува. Шесте ксилофонски плочки ја прават ова играчка направена од цврсто дрво уште поатрактивна за играње.
  ден 4.590,00
  Слика на Игра - Лудо (Со променлива табла)

  Игра - Лудо (Со променлива табла)

  За овој производ е карактеристично тоа што таблата може да биде променета во зависност од бројот на играчите.
  ден 1.690,00
  Слика на Игра - Лудо

  Игра - Лудо

  Класична игра со коцки којашто нуди забава за целото семејство.
  ден 1.290,00
  Слика на Кола со педали - Зелена (1939)
  Слика на Ксилофон

  Ксилофон

  Со песнарка и со обоени плочки, коишто овозможуваат побрзо учење на песните.
  ден 1.890,00
  Слика на Ксилофон со 8 тонови - Goki

  Ксилофон со 8 тонови - Goki

  Со обоени плочки, коишто овозможуваат побрзо учење на песните.
  ден 1.490,00
  Слика на Ксилофон со 15 тонови

  Ксилофон со 15 тонови

  Со песнарка и со обоени плочки, коишто овозможуваат побрзо учење на песните.
  ден 2.150,00
  Слика на Сообраќајни знаци (15)

  Сообраќајни знаци (15)

  15 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење.
  ден 1.130,00
  Слика на Сообраќајни знаци (29)

  Сообраќајни знаци (29)

  29 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење
  ден 1.830,00
  Слика на Лобстер - Играчка за влечење
  Слика на Метална количка (бела) - Goki
  Слика на Метална количка (розова) - Goki
  Слика на Метална количка (сина) - Goki
  Слика на Метална количка (сребрена)
  Слика на Метална количка (Црвена) Goki 14135
  Слика на Метална количка (црна)
  Слика на Играчка за туркање - Гавран
  Слика на Играчка за туркање - Жаба крал
  Слика на Играчка за туркање - Пајче - Susibelle
  Слика на Играчка за туркање со подвижни крилја - Florah
  Слика на Играчка за туркање со подвижни крилја - Jakomo
  Слика на Барабан „Виножито“
  Слика на Укулеле

  Укулеле

  ден 2.140,00
  Слика на Дрвени блокови за редење - Goki nature
  Слика на Камион мешалка за цемент - Goki
  Слика на Мојата фарма

  Мојата фарма

  ден 5.340,00
  Слика на Delicacies with velcro

  Delicacies with velcro

  ден 1.240,00
  Слика на Fruit with velcro

  Fruit with velcro

  ден 1.250,00
  Слика на Vegetables with velcro

  Vegetables with velcro

  ден 1.250,00
  Слика на Вага со метални чинии - Goki
  Слика на Овошје во кошница
  Слика на Овошје и зеленчук во кошница
  Слика на Плочки за сметање
  Слика на Кула што паѓа - Виножито
  Слика на Сет за конструкција со топчиња што се движат
  Слика на Каса за во продавница
  Слика на Каса за во продавница со рачка и ѕвонче
  Слика на Лавиринт со различни форми и бои - Goki
  Слика на Дрвени колички со свирка
  Слика на Игра - Научи да броиш од 1 до 5 со дрвени прстени
  Слика на Сортирање на бои и форми
  Слика на Сортирање на бои и форми - Goki (WM034)
  Слика на Goki - Повеќеслојна сложувалка - Круг
  Слика на Сложувалка со бројки 0-9
  Слика на Сложувалка со букви - Абецеда
  Слика на Дрвено сметало - Goki
  Слика на Дрвено сметало - Goki 58926
  Слика на Дрвена играчка - Како да си ги врзам обувките - Goki
  Слика на Mercedes Benz Sprinter, 1:34-39, L= 11,6 cm

  Mercedes Benz Sprinter, 1:34-39, L= 11,6 cm

  Цената се однесува на 1 парче.
  ден 630,00
  Слика на Куќичка за кукли - Со додатоци
  Слика на Тапан

  Тапан

  ден 2.290,00
  Слика на Триангл - 11 cm

  Триангл - 11 cm

  ден 350,00
  Слика на Триангл - 16 cm

  Триангл - 16 cm

  ден 480,00
  Слика на Кендама - сина
  Слика на Хеликоптер - Goki

  Хеликоптер - Goki

  ден 1.290,00
  Слика на Мемо игра - Најди ги формите - Goki
  Слика на Додатоци за КУЈНА за куќичка за кукли
  Слика на Додатоци за КУЈНА за куќичка за кукли - Goki
  Слика на Рачен миксер со чинија - Goki
  Слика на Количка за влечење, со 20 дрвени блочкиња - Goki
  Слика на Рампа со 5 платформи - Goki
  Слика на Vespa 125 cc (Welly)

  Vespa 125 cc (Welly)

  ден 670,00
  Слика на 46 дрвени блокчиња во дрвена кутија - Goki
  Слика на Виљушкар - Goki

  Виљушкар - Goki

  ден 4.190,00
  Слика на Камион кипер - Goki nature
  Слика на Мебел за куќичка за кукли - Кујна - Goki
  Слика на Мебел за куќичка за кукли - Спална соба - Goki
  Филтри Close
  Min: ден 140,00 Max: ден 17.800,00
  ден140 ден17800
  • Црвена
  • Зелена