Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Торбичка со алати за мали градинари - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594638920
  Достапност: На залиха
  ден 1.190,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој комплет содржи сè што им е потребно на децата за работа во градината: Гребло, лопатки и кантичка за полевање, коишто можат да се носат насекаде и да се чуваат во убавата платнена торбичка.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Овој комплет содржи сè што им е потребно на децата за работа во градината: Гребло, лопатки и кантичка за полевање, коишто можат да се носат насекаде и да се чуваат во убавата платнена торбичка.