Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  2г+

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Бебиња и семејства

  Бебиња и семејства

  За возраст од 2 до 4 години │ Соджи дрвени мини сложувалки ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Распознавање на животни ● Развивање на логиката
  ден 1.090,00
  Слика на Монтесори сложувалка со големини (Со дрвени елементи)

  Монтесори сложувалка со големини (Со дрвени елементи)

  За возраст од 2 до 4 години │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Распознавање на животни ● Развивање на логиката
  ден 1.240,00
  Слика на Тактилна сложувалка БЕБЕ ТАКТИЛИНО

  Тактилна сложувалка БЕБЕ ТАКТИЛИНО

  За возраст од 2 до 4 години │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Распознавање на животни ● Развивање на логиката ● Експериментирање со сетилото за допир
  ден 1.090,00
  Слика на ДИНО - 4 дрвени сложувалки со прогресивна тежина - Janod
  Слика на Сортирање на форми, големини и бои - ПТИЦИ - Janod

  Сортирање на форми, големини и бои - ПТИЦИ - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Идеална едукативна игра за деца на претшколска возраст, соодветна и за активности во градинка
  ден 1.650,00
  Слика на ФАРМА - 4 дрвени сложувалки со прогресивна тежина - Janod

  ФАРМА - 4 дрвени сложувалки со прогресивна тежина - Janod

  За возраст од 18 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини, координацијата и трпеливоста ● Меморијата и концентрацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.240,00
  Слика на Сложувалка со дрвени бројки УЧАМ ДА БРОЈАМ - Janod

  Сложувалка со дрвени бројки УЧАМ ДА БРОЈАМ - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Едукативна игра и сложувалка ● Со крупни дрвени броеви ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 1.190,00
  Слика на Дрвена катна гаража со додатоци - Janod

  Дрвена катна гаража со додатоци - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Поттикнува интеракција и дружење ● Изработено од најквалитетни материјали и со големо внимание кон деталите ● Ги поттикнува креативноста и фантазијата
  ден 4.590,00
  Слика на Магична интерактивна коцка со активности - Hape

  Магична интерактивна коцка со активности - Hape

  За возраст од 1 година и понатаму │ Интерактивна музичка играчка 4 во 1 ● Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата
  ден 9.690,00
  Слика на Дрвени блокчиња ГОДИШНИТЕ ВРЕМИЊА - Goki
  Слика на Дрвено виножито - Goki
  Слика на Играчка од дрво - ЗЕБРА
  Филтри Close
  Min: ден 390,00 Max: ден 11.900,00
  ден390 ден11900