Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Магнетна едукативна игра - Janod

  Бренд: Janod
  Повторно достапно од 10 мај.
  Шифра: J08035
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.390,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  30 големи магнетни форми и стотици можни комбинации!

  Оваа магнетна игра е идеална за развојот на фините моторички вештини на вашите деца. Исто така, ќе им помогне да ги распознаваат различните делови од лицето како и изгледот на неколку животни.

  Содржи: 1 подлога, 30 различни форми со делови од лицето и 7 картички со примери.

  Видео

  Спецификации на производот
  Димензии 33.5 x 4 x 32.5 cm
  Материјал Дрво
  Возраст 2-5 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  30 големи магнетни форми и стотици можни комбинации!

  Оваа магнетна игра е идеална за развојот на фините моторички вештини на вашите деца. Исто така, ќе им помогне да ги распознаваат различните делови од лицето како и изгледот на неколку животни.

  Содржи: 1 подлога, 30 различни форми со делови од лицето и 7 картички со примери.

  Видео

  Спецификации на производот
  Димензии 33.5 x 4 x 32.5 cm
  Материјал Дрво
  Возраст 2-5 г.