Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Јас ги учам боите - Магнетна игра - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217353216
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.890,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Со на оваа магнетна табла, вашето дете ќе ги учи боите со пополнување на цртежите со помош на многубојните плочки во разни бои! Големите кружни плочки се погодни за малите раце, а таблата ќе ја разбуди детската креативност! Содржи 10 двострани картички, 42 магнетни плочки и кутија со креди.

  Димензии: 26.8 x 5 x 26.8 cm

  Спецификации на производот
  Возраст 2-5 г.
  Материјал Дрво, картон / Wood, cardboard
  Димензии 26.8 x 5 x 26.8 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *