Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сетови за играње

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Дрвена играчка со чекан и ксилофон
  Слика на Дрвена рампа со топки и ксилофон

  Дрвена рампа со топки и ксилофон

  Фасцинацијата од тркалањето на топката никогаш не престанува да изненадува. Шесте ксилофонски плочки ја прават ова играчка направена од цврсто дрво уште поатрактивна за играње.
  ден 4.390,00
  Слика на Игра - Лудо (Со променлива табла)

  Игра - Лудо (Со променлива табла)

  За овој производ е карактеристично тоа што таблата може да биде променета во зависност од бројот на играчите.
  ден 1.690,00
  Слика на Игра - Лудо

  Игра - Лудо

  Класична игра со коцки којашто нуди забава за целото семејство.
  ден 1.090,00
  Слика на Мојата прва игра - Лудо

  Мојата прва игра - Лудо

  Класична игра со коцки којашто нуди забава за целото семејство.
  ден 1.290,00
  Слика на Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

  Играчка од дрво - Месечина и рамнотежа

  Ви треба мирна рака за да поставите што е можно повеќе парчиња на месечината.
  ден 990,00
  Слика на Сообраќајни знаци (15)

  Сообраќајни знаци (15)

  15 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење.
  ден 990,00
  Слика на Сообраќајни знаци (29)

  Сообраќајни знаци (29)

  29 сообраќајни знаци направени од дрво, за децата преку игра да го научат нивното значење
  ден 1.390,00
  Слика на Дворец за редење

  Дворец за редење

  Со овој дворец за редење, децата ќе ја најдат својата земја на чудата.
  ден 1.390,00
  Слика на Дрвени блокчиња за играње „Виножито“

  Дрвени блокчиња за играње „Виножито“

  Изградете шарени и необични нешта со вашата имагинација и вештина.
  ден 3.900,00
  Слика на Количка за влечење со дрвени блокчиња

  Количка за влечење со дрвени блокчиња

  Количка од дрво и 18 парчиња во различни форми и бои
  ден 1.090,00
  Слика на Дрвени блокчиња во разни форми и бои „Мозаик“

  Дрвени блокчиња во разни форми и бои „Мозаик“

  Дрвен сет за креативно играње од 39 парчиња во различни и форми, обоени со природни бои на водена база.
  ден 1.350,00