Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Куќичка за кукли - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365813
  Достапност: На залиха
  ден 6.290,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Фантастична дрвена куќичка за кукли, којашто е декорирана со мебел. Сè што е потребно е децата да ги отворат вратите и да почнат да креираат нивни сопствен свет и да создаваат сопствени приказни. Практичните врати се магнетни, а за полесен пристап до собите може да се отвори и кровот .

  Содржи 11 предмети за опремување на куќата: шкаф со врати што се отвораат, кревет со постелнина, масичка за тоалета, бања, софа, ламба, маса, 2 столчиња и кујна.

  Составувањето на куќичката е многу едноставно.

  Спецификации на производот
  Димензии 41 x 30 x 54 cm
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Фантастична дрвена куќичка за кукли, којашто е декорирана со мебел. Сè што е потребно е децата да ги отворат вратите и да почнат да креираат нивни сопствен свет и да создаваат сопствени приказни. Практичните врати се магнетни, а за полесен пристап до собите може да се отвори и кровот .

  Содржи 11 предмети за опремување на куќата: шкаф со врати што се отвораат, кревет со постелнина, масичка за тоалета, бања, софа, ламба, маса, 2 столчиња и кујна.

  Составувањето на куќичката е многу едноставно.

  Спецификации на производот
  Димензии 41 x 30 x 54 cm
  Материјал Дрво / Wood
  Возраст 3-8 г.