Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Куќичка за кукли - Happy Day - Janod

  Бренд: Janod
  Повторно во продажба од 15 јуни 2020 г.
  Шифра: 3700217365806
  Достапност: Нема на залиха
  ден 9.490,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Голема куќичка за кукли на 3 ката, декорирана со модерни бои и илустрации. Соодветна е за кукли до 30 cm. Содржи 12 парчиња мебел за спална соба, бања, дневна соба и кујна.

  Не се вклучени кукли.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 60.8 x 37.9 x 105.3 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Голема куќичка за кукли на 3 ката, декорирана со модерни бои и илустрации. Соодветна е за кукли до 30 cm. Содржи 12 парчиња мебел за спална соба, бања, дневна соба и кујна.

  Не се вклучени кукли.

  ВИДЕО

  Спецификации на производот
  Димензии 60.8 x 37.9 x 105.3 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.