Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Микроскопи и телескопи

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Дигитален микроскоп со 40 експерименти - Buki France
  Слика на Микроскоп со 15 експерименти - Buki France

  Микроскоп со 15 експерименти - Buki France

  Лед светло ● 2 слајдови со подготвени 8 примероци ● 400 x зголемување.
  ден 1.890,00
  Слика на Микроскоп со 30 експерименти - Buki France
  Слика на Микроскоп со 50 експерименти - Buki France
  Слика на Телескоп со 15 активности - Buki France

  Телескоп со 15 активности - Buki France

  Co x 89 зголемување
  ден 3.170,00
  Слика на Телескоп со 30 активности - Buki France
  Слика на Телескоп за набљудување на месечината - Buki France
  Слика на Дурбин - Hape International
  Слика на Комплет за истражување во природа - Hape International
  Слика на Комплет со компас - Hape International
  Слика на Микроскоп за во природа - Hape International
  Слика на Светилка со вграден генератор - Hape International
  Филтри Close
  Min: ден 670,00 Max: ден 5.700,00
  ден670 ден5700