Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Возраст

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Маса со активности - Животни
  Слика на 5 Креативни активности

  5 Креативни активности

  5 креативни активности, совршено прилагодени за развој на концентрацијата и вештината на рацете (6-12 г.)
  ден 1.890,00
  Activity walker

  Activity walker

  Децата се маѓепсани од лавиринтот со перли, ксилофонот со чекан, четвороделната променлива сложувалка со животни, лавиринтот со клинче, сортирачот на форми од три дела, тркалачкиот пренос. Тркалата и скриениот простор за складирање со мрежа, ја прават оваа играчка многу практична.
  ден 5.390,00
  Слика на Ancient Egypt - Travel, Learn and Explore

  Ancient Egypt - Travel, Learn and Explore

  Take a fascinating trip down the Nile to discover all the secrets of ancient Egypt!
  ден 1.190,00
  Слика на Animals - Endangered species of the Planet

  Animals - Endangered species of the Planet

  The world is changing, and with it ... the creatures that inhabit it!
  ден 1.190,00
  Слика на Build a Locomotive 3D - (Travel, Learn and Explore)

  Build a Locomotive 3D - (Travel, Learn and Explore)

  Discover the history, operation and technology of trains!
  ден 1.190,00
  Слика на Build an Airplane 3D - (Travel, Learn and Explore)
  Слика на Build and Automobile 3D - (Travel, Learn and Explore)

  Build and Automobile 3D - (Travel, Learn and Explore)

  A 14-page book on the history of automobiles. Many curious and fascinating facts to discover about cars and their evolution. A detailed model of the historical Ford Model T car.
  ден 1.190,00
  Слика на Earth Mission - Learn and Play with Coding

  Earth Mission - Learn and Play with Coding

  An educational book that teaches respect for the environment, across a journey through diverse habitats, and an interactive game that will train your mind to use computational thinking.
  ден 1.240,00
  Слика на Europe - Travel, Learn and Explore

  Europe - Travel, Learn and Explore

  Beautifully illustrated round puzzle. Detailed fact-filled 48-page book. Practical carry case for your puzzle and book.
  ден 1.190,00
  Филтри Close
  Min: ден 220,00 Max: ден 16.900,00
  ден220 ден16900
  • Yellow