Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчки за надвор

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Мојот прв баланс велосипед - ЗЕЛЕН - Hape

  Мојот прв баланс велосипед - ЗЕЛЕН - Hape

  ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА ОД 1 ФЕВРУАРИ 2024 г.
  ден 3.890,00
  Слика на Мојот прв баланс велосипед - РОЗОВ - Hape

  Мојот прв баланс велосипед - РОЗОВ - Hape

  ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА ОД 1 ФЕВРУАРИ 2024 г.
  ден 3.890,00
  Слика на Мојот прв баланс велосипед - СИН - Hape

  Мојот прв баланс велосипед - СИН - Hape

  ПОВТОРНО НА ЗАЛИХА ОД 1 ФЕВРУАРИ 2024 г.
  ден 3.890,00
  Слика на Комплет детски алат за градинарство - Hape International
  Слика на Гумено топче со лента КОМЕТА - Goki
  Слика на Детска лопата за во градина - Goki

  Детска лопата за во градина - Goki

  Забелешка: Цената се однесува на 1 парче.
  ден 489,00
  Слика на Детска лопатка за во градина - Goki

  Детска лопатка за во градина - Goki

  Забелешка: Цената се однесува на 1 парче.
  ден 160,00
  Слика на Детско гребло за лисја - Goki

  Детско гребло за лисја - Goki

  Забелешка: Цената се однесува на 1 парче.
  ден 490,00
  Слика на Градинска количка - Goki
  Слика на Двоглед ЕКСПЕРТ (Црн) - Buki France

  Двоглед ЕКСПЕРТ (Црн) - Buki France

  На залиха од 10 јуни 2023 г.
  ден 1.950,00
  Слика на Кујна за надвор - Hape international

  Кујна за надвор - Hape international

  За возраст од 3 години и понатаму │ Уживајте во сонцето и свежиот воздух со вашите малечки, додека се преправаат дека готват храна со лисја, камења и кал, или пак садат цвеќе или зеленчук во саксиите ● Издржливото дрво што се користи за изработка на оваа гарнитура за играње на отворено, гарантира дека таа ќе трае долго време - низ генерациите
  ден 10.850,00
  Слика на Прозорска хранилка за птици - Hape Toys
  Слика на Комплет за истражување во природа - Buki France

  Комплет за истражување во природа - Buki France

  За возраст од 6 години и понатаму │Двоглед 5x32 mm ● Компас ● Бројач на чекори ● Светло за на глава ● Торбичка
  ден 1.900,00
  Слика на ТРОПИК - Детски шатор - Janod

  ТРОПИК - Детски шатор - Janod

  За возраст од 2 години и понатаму │ Помага во развојот на љубопитноста и фантазијата ● Убава декорација за во детската соба
  ден 4.290,00
  Слика на ТРОПИК - Летало МАЈМУН - Janod
  Слика на ТРОПИК - Летало ТУКАН - Janod
  Слика на Комплет за мали градинари - ВЕСЕЛА ГРАДИНА - Janod
  Слика на Баланс велосипед минт - Janod
  Слика на Баланс велосипед розов - Janod

  Баланс велосипед розов - Janod

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 6.490,00
  Слика на BIKLOON Метален баланс велосипед - Беж - Janod
  Слика на Баланс велосипед - DELUXE - Janod

  Баланс велосипед - DELUXE - Janod

  Оригинална комбинација на дрво и метал, којашто ја акцентира убавината на дрвото и на велосипедот му дава неповторлив и автентичен ефект.
  ден 7.890,00
  Слика на Тротинет со додатоци - ВИНОЖИТО - Buki France

  Тротинет со додатоци - ВИНОЖИТО - Buki France

  За возраст од 6 до 9 години │ Со безбедносен пакет ● Склоплив и лесен за транспорт ● За тежина до 50 кг
  ден 7.590,00 ден 5.313,00
  Слика на Количка за влечење - Goki
  Слика на Голем двоглед - Buki France

  Голем двоглед - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │8 x зголемување ● Сочиво 50mm ● Со прилагодлив фокус
  ден 1.900,00
  Слика на Кола со педали - Зелена (1939)
  Слика на Торбичка со алати за мали градинари - Goki
  Слика на Баланс велосипед од магнезиум СИНО-ПОРТОКАЛОВ - Hape

  Баланс велосипед од магнезиум СИНО-ПОРТОКАЛОВ - Hape

  Подигнете ги вашите велосипедски авантури на ново, повозбудливо ниво, со овој неверојатен баланс велосипед!
  ден 6.190,00
  Слика на Баланс велосипед од магнезиум ЦРВЕНО-РОЗОВ - Hape

  Баланс велосипед од магнезиум ЦРВЕНО-РОЗОВ - Hape

  Подигнете ги вашите велосипедски авантури на ново, повозбудливо ниво, со овој неверојатен баланс велосипед!
  ден 6.190,00
  Слика на Баланс велосипед од магнезиум ЦРНО-ЗЕЛЕН - Hape

  Баланс велосипед од магнезиум ЦРНО-ЗЕЛЕН - Hape

  Подигнете ги вашите велосипедски авантури на ново, повозбудливо ниво, со овој неверојатен баланс велосипед!
  ден 6.190,00
  Слика на Баланс велосипед од магнезиум ЦРНО-ЦРВЕН - Hape

  Баланс велосипед од магнезиум ЦРНО-ЦРВЕН - Hape

  Подигнете ги вашите велосипедски авантури на ново, повозбудливо ниво, со овој неверојатен баланс велосипед!
  ден 6.190,00
  Слика на ВОКИ ТОКИ - Buki France

  ВОКИ ТОКИ - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │Домет 3 km ● 8 канали ● Осветлен екран ● Режим на повикување со 10 тонови
  ден 2.690,00
  Слика на ВОКИ ТОКИ (Со батерија што се полни) - Buki France

  ВОКИ ТОКИ (Со батерија што се полни) - Buki France

  За возраст од 8 години и понатаму │Домет 4 km ● Батерии што се полнат ● 8 канали ● Осветлен дисплеј ● Режим на повикување со 10 тонови
  ден 3.690,00
  Слика на Кацига за велосипед, бела - Janod (3-6 г.)
  Слика на Кацига за велосипед, розова - Janod (3-6 г.)

  Кацига за велосипед, розова - Janod (3-6 г.)

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 1.790,00
  Слика на Кацига за велосипед, црвена - Janod (3-6 г.)

  Кацига за велосипед, црвена - Janod (3-6 г.)

  Повторно на залиха од 12.02.2021 г.
  ден 1.790,00
  Слика на Метална количка (бела) - Goki
  Слика на Метална количка (сина) - Goki
  Слика на Метална количка (сребрена)
  Слика на Метална количка (црна)
  Слика на Џебна лулашка - Hape
  Слика на Ногарки за одење - Goki
  Слика на Комплет за витези - ВОЛК - Janod
  Слика на Комплет за витези - ЗМЕЈ - Janod
  Слика на Рачен лак - Buki France

  Рачен лак - Buki France

  За возраст над 6 Години │ Механизмот е дизајниран од компанија специјализирана за стрелаштво ● Натпреварувајте се во стрелаштво на целосно безбеден начин, со лепливи стрели и лесно пренослива мета ● Се препорачува за играње надвор
  ден 1.900,00
  Слика на Комплет за искачување на дрво - Buki France

  Комплет за искачување на дрво - Buki France

  Оригинална и забавна и спортска активност за деца на возраст над 6 години │ Комплетот содржи 6 ремени, 12 држачи и платнена торбичка за складирање и носење ● Идеален за авантура на целосно безбеден начин ● За тежина до 100 кг ● Дизајнирано за надворешна употреба
  ден 3.290,00
  Слика на Количка за во градина (со алати) - Janod
  Слика на Јаже за скокање ВИНОЖИТО - Goki 63887
  Слика на Едрилица Eagle Jet - Goki
  Слика на Комплет за на плажа - Hape
  Слика на Аспиратор за инсекти - Buki France
  Слика на Мрежа за ловење пеперутки - Hape
  Слика на Кацига за велосипед ЦРВЕНА - Hape
  Слика на Кацига за велосипед ЦРНА - Hape
  Слика на Летечка топка - Buki France
  Слика на Лупа за набљудување инсекти - Buki France
  Слика на Комплет за истражување на инсекти -Buki France

  Комплет за истражување на инсекти -Buki France

  Вашите прошетки во природа ќе бидат уште позабавни и посодржајни, со овој фантастичен комплет за набљудување на бубачки.
  ден 1.900,00
  Слика на Дрвена кујна за надвор Muddy Lab - Janod
  Слика на Балансирачки мотор X Racer (Црвен) - Falk
  Слика на Перископ за криенка во природа - Hape International
  Слика на Дурбин - Hape International
  Слика на Комплет за истражување во природа - Hape International
  Слика на Комплет со компас - Hape International
  Слика на Микроскоп за во природа - Hape International
  Слика на Светилка со вграден генератор - Hape International
  Слика на Комплет од три алатки за во градина ПРОЛЕТ - Goki
  Слика на Кофа со градинарски алати ПОЛЖАВЧЕ - Goki