Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Комплет за мали градинари - ВЕСЕЛА ГРАДИНА - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217331870
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.990,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Работете со овие алати за во градината, исто како и возрасните. Комплетот содржи кантичка за полевање, лопатка, гребло и ракавици. Алатите се направени од дрво и метал, а ракавиците се платнени, со гумена облога.

  Наменети се за возраст од 3 до 8 години

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *