Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Клацкалки, проодувалки и колички

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на 2 - ВО - 1 КЛАЦКАЛКА ТРИЦИКЛ - Janod

  2 - ВО - 1 КЛАЦКАЛКА ТРИЦИКЛ - Janod

  Oтстранлива клацкалка и мал трицикл без педали.
  ден 7.890,00
  Слика на Дрвена количка за туркање - КОМБЕ ЗА СЛАДОЛЕД - Janod

  Дрвена количка за туркање - КОМБЕ ЗА СЛАДОЛЕД - Janod

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Поттикнува интеракција и дружење ● Изработено од најквалитетни материјали и со големо внимание кон деталите
  ден 4.950,00
  Слика на Клацкалка ЛИСИЦА - Kaloo
  Слика на Клацкалка МАГАРЕНЦЕ - Kaloo
  Слика на Клацкалка ПОЛАРНО МЕЧЕ - Kaloo
  Слика на Проодувалка со активности ТРОПИК - Janod

  Проодувалка со активности ТРОПИК - Janod

  За возраст од 12 месеци и понатаму │ Помага во развојот на моторичките вештини и координацијата ● Проникливоста, љубопитноста и фантазијата ● Ги активира сетилата за вид и допир
  ден 4.990,00
  Слика на Клацкалка коњче - GOKI

  Клацкалка коњче - GOKI

  За возраст од 1 година и понатаму │Изработена од цврсто дрво ● Заштитната ограда и потпирачот за грб може да се извадат откако детето ќе може самото да седи безбедно ● Рачките за фаќање и потпирачите за нозе обезбедуваат поголема сигурност и поголема удобност при седењето и лулањето ● Висина на седиштето: 30 cm
  ден 4.990,00
  Слика на Мојата прва музичка проодувалка - Hape
  Слика на Проодувалка со активности Sweet Cocoon - Janod
  Слика на Проодувалка со активности - МАЧЕ - Janod
  Слика на Количка шумски животни - Лисица
  Слика на Клацкалка - Коњче - Janod

  Клацкалка - Коњче - Janod

  Дрвена клацкалка во форма на коњче со оградичка и со систем што спречува превртување.
  ден 6.900,00
  Слика на Количка нилски коњ - Janod
  Слика на Количка со дрвени коцки со букви и сметало
  Слика на Метална количка (бела) - Goki
  Слика на Метална количка (сина) - Goki
  Слика на Метална количка (сребрена)
  Слика на Метална количка (Црвена) Goki 14135
  Слика на Метална количка (црна)
  Слика на Клацкалка коњче - Ever Earth
  Слика на Дрвена количка за туркање - Goki
  Слика на Количка за туркање ЗАЈАЧЕ - Janod

  Количка за туркање ЗАЈАЧЕ - Janod

  Повторно на залиха од 16.10.2021
  ден 3.290,00
  Слика на Количка за влечење - Goki
  Слика на Мојот прв баланс велосипед - ЗЕЛЕН - Hape
  Слика на Мојот прв баланс велосипед - РОЗОВ - Hape
  Слика на Мојот прв баланс велосипед - СИН - Hape
  Слика на Јајце од коешто се изведува Стегосаурус
  Слика на Клацкалка коњче и баланс штица - Hape
  Слика на Количка ЗМЕЈОТ ЏО - Lilliputiens
  Слика на Количка СРНАТА СТЕЛА - Lilliputiens
  Филтри Close
  Min: ден 490,00 Max: ден 8.300,00
  ден490 ден8300