Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Клацкалка коњче и баланс штица - Hape

  Бренд: Hape
  Шифра: 6943478039490
  Достапност: На залиха
  ден 4.990,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Прекрасно дрвено коњче за клацкање, со удобно седиште, лесни за држење рачки и прекрасен дизајн. Коњчето може да се отстрани и закривената основа на коњот да се користи како баланс штица.

  Големина: 70 x 30 x 41.8 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *