Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Метална количка (црна)

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594141642
  Достапност: На залиха
  ден 6.900,00
  ден 6.210,00
  i h

  Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

  Соодветно за деца над 1 година.


  Издржува тежина од 25 кг.

  Спецификации на производот
  Димензии 73.5 x 35 x 40 cm
  Материјал Метал, пластика / Metal, plastic
  Возраст 1+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

  Соодветно за деца над 1 година.


  Издржува тежина од 25 кг.

  Спецификации на производот
  Димензии 73.5 x 35 x 40 cm
  Материјал Метал, пластика / Metal, plastic
  Возраст 1+