Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Количка нилски коњ - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380038
  Достапност: На залиха
  ден 4.490,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа тренди количка, со изглед на нилски коњ, е идеална за развојот на моторичките вештини кај децата и чувството за рамнотежа. Ќе се претвори во идеален придружник, помагајќи во подобрувањето на држењето на телото, додека им овозможува да го откријат светот околу нив.

  Децата можат да ја користат малата преграда напред за да ги носат со себе своите омилени играчки каде и да одат. Ергономските дршки овозможуваат оптимално држење со малите детски раце. И конечно, со четирите гумени тркалца, оваа количка нема да остава никакви траги на подот, а истоверемно овозможува безбеден и добар контакт со подлогата.

   

  Потребно е склопување.

  Спецификации на производот
  Димензии 60 x 29 x 37 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3 г
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Оваа тренди количка, со изглед на нилски коњ, е идеална за развојот на моторичките вештини кај децата и чувството за рамнотежа. Ќе се претвори во идеален придружник, помагајќи во подобрувањето на држењето на телото, додека им овозможува да го откријат светот околу нив.

  Децата можат да ја користат малата преграда напред за да ги носат со себе своите омилени играчки каде и да одат. Ергономските дршки овозможуваат оптимално држење со малите детски раце. И конечно, со четирите гумени тркалца, оваа количка нема да остава никакви траги на подот, а истоверемно овозможува безбеден и добар контакт со подлогата.

   

  Потребно е склопување.

  Спецификации на производот
  Димензии 60 x 29 x 37 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3 г