Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Клацкалка коњче - GOKI

  Брендови: Goki , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4013594539333
  Достапност: На залиха
  ден 4.790,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Прекрасна клацкалка во скандинавски стил, изработена од природно дрво. Висина на седиштето: 30 cm.

  Спецификации на производот
  Димензии 78 x 30.5 x 57 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Прекрасна клацкалка во скандинавски стил, изработена од природно дрво. Висина на седиштето: 30 cm.

  Спецификации на производот
  Димензии 78 x 30.5 x 57 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1+