Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Проодувалка со активности - МАЧЕ - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217380052
  Достапност: На залиха
  ден 4.190,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Оваа атрактивна проодувалка со повеќе активности е особено погодна за дечињата што проодуваат. Благодарение на рачката што може да се прилагоди во висина (47 до 53 см), оваа проодувалка е разновидна и се прилагодува на големината на вашето дете. Таа е соодветна за возраст од 12 месеци до 3 години: нејзината невидлива и отстранлива сопирачка може да ги заклучи тркалата (на 12 месеци) и да ги ослободува постепено, за да може вашето дете постепено да ја совладува брзината на одењето. Покрај одењето, детето ќе може да ги подобрува своите фини моторички вештини и умешноста со 8-те забавни активности: спирала, сортирач на облици, лизгач со глувче, спуст со глувче, запчаници, копче за звук, ротирачки очи и образи од текстил за развој на допирот. Конечно, со своите 4 тивки гумени тркала, се вози тивко и не остава траги на подлогата.

  Потребно е склопување.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 39.5 x 34.2 x 54 cm
  Возраст 1-3 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *