Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчки за во бања

  Забавни и стимулативни, играчките за во бања ја поттикнуваат љубопитноста и имагинацијата. Со нив бањањето станува полно со забава и смеа.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Книга за во бања - ПОДМОРНИЦА
  Слика на Мемо игра за во бања

  Мемо игра за во бања

  Игра што ќе го направи бањањето уште позабавно и којашто ја подобрува меморијата.
  ден 690,00 ден 650,00
  Слика на Сложувалка од коцки за во бања

  Сложувалка од коцки за во бања

  Игра што ќе го направи бањањето уште позабавно и којашто ја подобрува меморијата.
  ден 690,00 ден 650,00
  Слика на Мемо игра за во бања

  Мемо игра за во бања

  Играчка со сензорни топчиња со различна релјефна површина, коишто се идеални за развојот на чувството за допир и концентрацијата.
  ден 690,00 ден 650,00
  Слика на Сложувалка за во бања - Мапа на светот - Janod