Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кујна CANDY CHIC - Janod

  Бренд: Janod
  Повторно на залиха од 10.02.2021 г.
  Шифра: 3700217365547
  Достапност: На залиха
  ден 7.890,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалка, 1 метална лажица, 1 метална тава со капак, метален мијалник, 2 ротирачки копчиња со звук (кога ќе го притиснете црвеното копче еднаш, се палат сијаличките за грејачите, а кога ќе ги притиснете два пати се слуша звук на вода што врие. Светлата и звукот се гасат самите по 30 секунди, или може да ги изгасите доколку стиснете на кочињата трет пат.)

  Има вкупно 6 додатоци: 1 метална лажица, 1 метална тава со капак и 3 картонски кутии за храна. Како и вистинските кујни, има 2 копчиња со звучни сигнали за вклучување на грејачите и на рерната. Рерната и бифето се со магнетни вратички.

  Висина на работната површина: 50 cm.

  Потребно е склопување.

   

  Спецификации на производот
  Димензии 55 x 30 x 87 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалка, 1 метална лажица, 1 метална тава со капак, метален мијалник, 2 ротирачки копчиња со звук (кога ќе го притиснете црвеното копче еднаш, се палат сијаличките за грејачите, а кога ќе ги притиснете два пати се слуша звук на вода што врие. Светлата и звукот се гасат самите по 30 секунди, или може да ги изгасите доколку стиснете на кочињата трет пат.)

  Има вкупно 6 додатоци: 1 метална лажица, 1 метална тава со капак и 3 картонски кутии за храна. Како и вистинските кујни, има 2 копчиња со звучни сигнали за вклучување на грејачите и на рерната. Рерната и бифето се со магнетни вратички.

  Висина на работната површина: 50 cm.

  Потребно е склопување.

   

  Спецификации на производот
  Димензии 55 x 30 x 87 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.