Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кујна МАКАРОН - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365677
  Достапност: На залиха
  ден 5.590,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалка за 2 метални лажици, 1 метална тава, а содржи и 2 картонски кутии за храна.

  Како и вистинските кујни, има 2 копчиња за „вклучување“ на ринглите и на рерната, часовни и бифе со магнетна вратичка.

  Висина на работната површина: 50 cm.

  Потребно е склопување.

  Спецификации на производот
  Димензии 53 x 30 x 78 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.
  5.0 1
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  Elizabeta | 10.12.2023 08:10
  Проверка за нарачка
  Д,ден Нарачав кујничка,ама немам потврда за промена нарачка
  Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
  *
  *
  *