Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кујна од дрво - ПЕРДУВ - Janod

  Бренд: Janod
  Повторно на залиха од 16.10.2021
  Шифра: 3700217366087
  Достапност: На залиха
  ден 5.590,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Работата во кујната почнува! Правиме совршен оброк за мама и тато и за нашите другарчиња! Со овој прекрасен кујнски сет, децата ќе уживаат да ја играат улогата на готвачи и да создаваат сопствени јадења. За да им помогне да станат одлични готвачи, оваа кујна, изработена од природно дрво и украсена во сина и сива боја, доаѓа со неколку додатоци, вклучувајќи: куки за закачување на лажицата за шпагети и металната шпатула, метално тенџере и 2 картонски кутии со храна: тестенини и сирење.

  Двете ротирачки копчиња за вклучување на ринглите произведуваат звуци како и вистинските шпорети.Оваа детска кујна е опремена и со рерна, бифе со магнетна врата, мијалник од нерѓосувачки челик и часовник.

  Украсена е со со нежни мотиви од пердуви.

  Висина на работната површина: 50 см

  Димензии:53 x 30 x 78 см.

  Потребно е склопување.

  Наменета е за возраст од 3 години и понатаму.

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *