Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Голем воз со форми и бои - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217382025
  Достапност: На залиха
  ден 2.590,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Дрвен воз за подобрување на моториката + многу дрвени форми во различни бои коишто можат да се редат.

  Должина на јажето: 50 см.

  Обоено со бои на водена основа.

  Спецификации на производот
  Димензии 52 x 8.5 x 18 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 1-3 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *