Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Каса за во продавница

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594515757
  Достапност: Нема на залиха
  ден 3.490,00
  ден 3.141,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Издавајте им сметки на вашите купувачи со оваа прекрасна целосно функционална дрвена каса од Goki. Таа има фиока за чување на парите, скенер, вистински дисплеј, кредитна картичка и хартиена ролна.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  Димензии 22.2 x 18.3 x 14 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Издавајте им сметки на вашите купувачи со оваа прекрасна целосно функционална дрвена каса од Goki. Таа има фиока за чување на парите, скенер, вистински дисплеј, кредитна картичка и хартиена ролна.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  Димензии 22.2 x 18.3 x 14 cm