Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Докторска чанта - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365134
  Достапност: На залиха
  ден 1.690,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Содржи 10 инструменти: шприц, чеканче за рефлекси, шишенце за средство за дезинфекција, стетоскоп, отоскоп со лупа, топломер, стапче за притискање на јазикот, блокче со 30 рецепти, молив од хартија, завој.

  Инструментите се направени од дрво. Чантата е направена од PVC, со метален патент и 2 текстилни рачки.

  Спецификации на производот
  Димензии 24 x 9.5 x 16.5 cm
  Материјал Дрво, пластика / Solid wood, plastic
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *