Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвено виножито - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594584784
  Достапност: На залиха
  ден 3.950,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Ова весело виножито направено од јавор им овозможува на децата да редат, градат и сортираат додека разиграно учат големини, секвенци и бои. Нема граници за правење на магични светови оваа играчка од отворен тип - едноставно класика меѓу дрвените играчки.

  Димензии: 33.5 x 6 x 17 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *