Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Играчка од дрво - Трицератопс

  Бренд: Ever Earth
  Шифра: 6923619435725-копирај
  Достапност: На залиха
  ден 590,00
  i h

  Вратете се во времето на диносаурусите низ игра со оваа прекрасна колекција од дрвени диноасуруси.

   

  Сите EverEarth дрвени играчки се 100% произведени од дрво чиешто потекло е потврдено од FSC (Forest Stewardship Council) и сите се тестирани според строгите европски стандарди за контрола на квалитетот EN71, така што тие се трајни и безбедни за игра. EverEarth е приврзан кон важноста да се користат исклучиво одржливи извори, бои на водена база и пакувања од рециклирани материјали, произведени со висок квалитет.

  Спецификации на производот
  Материјал Бамбус/Bamboo
  Возраст 2+
  Димензии 17 x 4,5 x 7,5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Вратете се во времето на диносаурусите низ игра со оваа прекрасна колекција од дрвени диноасуруси.

   

  Сите EverEarth дрвени играчки се 100% произведени од дрво чиешто потекло е потврдено од FSC (Forest Stewardship Council) и сите се тестирани според строгите европски стандарди за контрола на квалитетот EN71, така што тие се трајни и безбедни за игра. EverEarth е приврзан кон важноста да се користат исклучиво одржливи извори, бои на водена база и пакувања од рециклирани материјали, произведени со висок квалитет.

  Спецификации на производот
  Материјал Бамбус/Bamboo
  Возраст 2+
  Димензии 17 x 4,5 x 7,5 cm