Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Logic

  Бренд: Headu
  Logical thought capable of making connections and relationships • First naturalistic knowledge • Fine manual skills
  Шифра: 8059591420751
  Достапност: Нема на залиха
  ден 550,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Have fun associating many happy and delightful animals with their own young and with the food that each prefers. The self-corrective insertions will help you to develop logical thought.

  Спецификации на производот
  Материјал Cardboard
  Возраст 2-5
  Димензии на кутијата 4,60 x 15,4 x 20,5
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *