Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Укулеле

  Брендови: Gollnest&Kiesel , Goki
  Шифра: 4013594352017
  Достапност: На залиха
  ден 1.870,00
  i h

  Моето прво укулеле. Извонреден звук и добра изработка. Идеално за почетници.

  Спецификации на производот
  Димензии 54 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 5+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моето прво укулеле. Извонреден звук и добра изработка. Идеално за почетници.

  Спецификации на производот
  Димензии 54 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 5+