Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Хеликоптер - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594559041
  Достапност: На залиха
  ден 1.290,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој дрвен хеликотптер е секогаш подготвен да летне во спасувачка мисија. Цврст, стабилен и со форма соодветна за држење со малите детски раце.

  Дизајниран е да биде отпорен доколку случајно падне.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Возраст 2+
  Димензии 15 x 15 x 12 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Овој дрвен хеликотптер е секогаш подготвен да летне во спасувачка мисија. Цврст, стабилен и со форма соодветна за држење со малите детски раце.

  Дизајниран е да биде отпорен доколку случајно падне.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Возраст 2+
  Димензии 15 x 15 x 12 cm