Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кендама - сина

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594638913
  Достапност: На залиха
  ден 430,00
  ден 387,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Игра за деца и за возрасни. 4 начини на фаќање на топчето, со различни нивоа на тежина. Шампионот во кендама успева да ги направи сите 4 едно по друго, најбрзо што е можно.

  Спецификации на производот
  Возраст 4+
  Материјал Дрво
  Димензии 16 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Игра за деца и за возрасни. 4 начини на фаќање на топчето, со различни нивоа на тежина. Шампионот во кендама успева да ги направи сите 4 едно по друго, најбрзо што е можно.

  Спецификации на производот
  Возраст 4+
  Материјал Дрво
  Димензии 16 cm