Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кола со педали - Црвена (1938)

  Бренд: Goki
  Метална количка со висок квалитет.
  Шифра: 4013594140621
  *
  • Црвена
   Црвена
  • Зелена
   Зелена
  Достапност: На залиха
  ден 12.900,00
  i h

  Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

  Соодветно за деца над 3 години.


  Димензии: 73.5 x 35 x 40 cm
  Издржува тежина од 25 кг.

  Спецификации на производот
  Димензии 80 x 40 x 53.5 cm
  Материјал Метал, пластика / Metal, plastic
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Метална количка со висок квалитет. Ги подобрува моторичките вештини кај децата и ја задоволува потребата од движење.

  Соодветно за деца над 3 години.


  Димензии: 73.5 x 35 x 40 cm
  Издржува тежина од 25 кг.

  Спецификации на производот
  Димензии 80 x 40 x 53.5 cm
  Материјал Метал, пластика / Metal, plastic
  Возраст 3+