Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Коцка со активности - Goki

  Бренд: Goki
  Шифра: 4013594587358
  Достапност: На залиха
  ден 2.690,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Голема коцка којашто во себе крие многу различни активности: вртење, сортирање, запченици... Секоја активност на оваа коцка стимулира различна умешност кај децата. Секоја од тие способности е важна за нивниот правилен и успешен развој - фина моторика, координација, концентрација, фантазија, распознавање на бои, сортирање и ориентација. Забавните игри на оваа коцка ќе ги занимаваат децата со часови.

  Бојадисана е со водени бои.

  Димензии: 21.5 x 22.5 x 30.7

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 21.5 x 22.5 x 30.7
  Возраст 1+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Голема коцка којашто во себе крие многу различни активности: вртење, сортирање, запченици... Секоја активност на оваа коцка стимулира различна умешност кај децата. Секоја од тие способности е важна за нивниот правилен и успешен развој - фина моторика, координација, концентрација, фантазија, распознавање на бои, сортирање и ориентација. Забавните игри на оваа коцка ќе ги занимаваат децата со часови.

  Бојадисана е со водени бои.

  Димензии: 21.5 x 22.5 x 30.7

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво
  Димензии 21.5 x 22.5 x 30.7
  Возраст 1+