Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Kaloo

  Kaloo е светски лидер во доменот на меки играчки и додатоци за бебешка опрема. Користејќи екстравантни материјали и иновативни дизајни, тие ги создавaат едни од најпосакуваните подароци за бебиња. Прекрасните кутии, меките приврзоци и суптилните детали, се знак за особеното внимание коешто во Kaloo им го посветуваат на нивните играчки. 

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Жирафата ЗАРАФА 35 cm - Kaloo
  Слика на Лавицата ЛЕАНА - 35cm - Kaloo
  Слика на Лисицата РОКСИА 35 cm - Kaloo
  Слика на Пандата ЈУНА 30 cm - Kaloo
  Слика на Срната АВА - 30cm - Kaloo
  Слика на KEYCHAIN AVA DEER PLUSH

  KEYCHAIN AVA DEER PLUSH

  ден 490,00
  Слика на KEYCHAIN LEANA LIONESS PLUSH
  Слика на KEYCHAIN ROXIA FOX PLUSH

  KEYCHAIN ROXIA FOX PLUSH

  ден 490,00
  Слика на KEYCHAIN ZARAFA GIRAFFE PLUSH
  Слика на ЗАЈАК „ПРЕСТИЖ“ 55 CM - KALOO
  Слика на Кукла „ЕМА“ - 18cm - Kaloo
  Слика на Кукла “FLEUR“ 32cm - Kaloo