Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Кукла “Valentine“ 32cm - Kaloo

  Бренд: Kaloo
  Шифра: 4895029636585
  Достапност: На залиха
  ден 1.890,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Запознајте ја Valentine, уште еден член во семејството Tendresse со префинет и рафиниран стил. 

  Оптималната големина е совршена за големи прегратки.

  Прекрасна и неодолива, таа набрзо ќе му стане незаменлив придружник на вашето девојче.

  Сите материјали се внимателно избрани за да овозможат лесно одржување.

  Спецификации на производот
  Одржување Може да се пере во машина, одвоено и без додатоци како што се омекнувачи, отстранувачи на дамки и сл. / Може да се суши во машина, на ниска температура.
  Возраст 0+
  Материјал 100 % полиестер
  Димензии 32cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *