Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Waytoplay

  Waytoplay е флексибилен пат за играчки од Холандија.

  Еластичните делови за патишта за играчки на Waytoplay се со голем број облици и отпечатоци. Деловите се отпечатени од двете страни, со различни обележувања на патот, за да се понудат многу можности за комбинирање. Формите на деловите се прави, криви или крстосници, за да можете да направите каков било пат, град или тркачка патека.

  Има неколку варијанти на waytoplay со различен број на парчиња и различна вкупна должина. Достапни се комплети од 12 до 40 парчиња. Автомобилите не се вклучени бидејќи не сакаме да се мешаме во омилените автомобили и играчки на децата. Секој комплет располага со избор на делови за пат што може лесно да се поврзат за да се постават. Сè зависи од имагинацијата на децата.

  Флексибилните патишта за играчки се холандски дизајн, а сите материјали се набавени и произведени во Германија.

  Материјалот е со висок квалитет, безбеден за децата, цврст и нераскинлив, но сепак еластичен. Поради тоа, не постојат пречки за поставување на патот и може да се постави на речиси секоја површина ... во затворени простории и надвор! Деловите може да се исчистат со средство за миење садови и топла вода и лесно се складираат и чуваат.

  Waytoplay е играчка за соработка и може да се комбинира со сите други играчки.

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна
  Слика на Автопат (24 делови) - Waytoplay
  Слика на Експресен пат од 16 делови - Waytoplay

  Експресен пат од 16 делови - Waytoplay

  Во продажба од 21.01.2021
  ден 3.190,00
  Слика на Крал на патот (40 делови) - Waytoplay

  Крал на патот (40 делови) - Waytoplay

  Во продажба од 21.01.2021
  ден 7.690,00
  Слика на Обиколница (12 делови) - Waytoplay