Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Montessori Baby Flashcards

  Бренд: Headu
  Listening to and pronouncing your very first words
  Шифра: 8059591422700
  Достапност: На залиха
  ден 750,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  With special slotted shapes, these flashcards activate various sensory channels and, thanks to the Montessori method of the three times, favour the listening and comprehension of the first words and of other concepts, in a natural and spontaneous way.

   

  12 large cards with progressive activities

  Спецификации на производот
  Димензии 4,7 x 13,5 x 18,8 cm
  Материјал Картон • Cardboard
  Возраст 1-3
  Едукативни придобивки Listening and comprehension • Memorisation and pronunciation of the first words • First dictionary • Fine manual skill • Classification and recognition of shapes
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  With special slotted shapes, these flashcards activate various sensory channels and, thanks to the Montessori method of the three times, favour the listening and comprehension of the first words and of other concepts, in a natural and spontaneous way.

   

  12 large cards with progressive activities

  Спецификации на производот
  Димензии 4,7 x 13,5 x 18,8 cm
  Материјал Картон • Cardboard
  Возраст 1-3
  Едукативни придобивки Listening and comprehension • Memorisation and pronunciation of the first words • First dictionary • Fine manual skill • Classification and recognition of shapes