Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Дрвен штанд за сладолед - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365585
  Достапност: На залиха
  ден 3.190,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Овој мал дрвен штанд за сладолед на француската марка JANOD е многу забавна и содржајна играчката што го поддржува развојот на многу нивоа: ја тренира вештината на рацете, учи на трпение и ја развива концентрацијата, помага во развојот на фантазијата и социјалните способности. Покрај тоа, благодарение на соодветните места за ставање на производите, децата ќе научат да ги организираат работите.

  Димензии: 34.5 x 7.5 x 25 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *