Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сложувалка СОНЧЕВИОТ СИСТЕМ - Hape

  Бренд: Hape
  Со двостран едукативен постер, планети од дрво и сонце што свети.
  Шифра: 6943478024014
  Достапност: На залиха
  ден 1.590,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Сложувалка од 102 парчиња, двостран едукативен постер, планети од дрво коишто можат да се постават на сложувалката и сонце со ЛЕД светилка.

  Димензии: 57.4 cm

  Возраст: 5г+

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Сложувалка од 102 парчиња, двостран едукативен постер, планети од дрво коишто можат да се постават на сложувалката и сонце со ЛЕД светилка.

  Димензии: 57.4 cm

  Возраст: 5г+