Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Слаткарница - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: J06587
  Достапност: На залиха
  ден 7.890,00
  ден 7.101,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  За да направите добри палачинки, вафли и крофни, потребна ви е оваа прекрасна подвижна слаткарница со 40 додатоци: 1 каса, 1 сет од монети и банкноти, 1 тостер за вафли, 3 вафли, 3 крофни, 1 кутија со 4 јајца, 1 тегла со крем, 3 палачинки, 3 полнења за палачинки, 1 чинија, 1 маталка, 1 гребло за смеса за палачинки, 9 парчиња сечкано овошје, 1 штипка, 3 хартиени кеси, 2 картонски кутии за храна и 1 кутија креди.

  Ставајќи се во улога на мали трговци што прават и продаваат палачинки, крофни и вафли, децата ќе ја развиваат својата имагинација и ќе ги рафинираат своите движења, со тоа стекнувајќи независност.

  Малата табличка го покажува работното време и специјалитетот на денот.

  Висина на работната површина: 50,5 cm.

  Спецификации на производот
  Димензии 59 x 33,5 x 109 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  За да направите добри палачинки, вафли и крофни, потребна ви е оваа прекрасна подвижна слаткарница со 40 додатоци: 1 каса, 1 сет од монети и банкноти, 1 тостер за вафли, 3 вафли, 3 крофни, 1 кутија со 4 јајца, 1 тегла со крем, 3 палачинки, 3 полнења за палачинки, 1 чинија, 1 маталка, 1 гребло за смеса за палачинки, 9 парчиња сечкано овошје, 1 штипка, 3 хартиени кеси, 2 картонски кутии за храна и 1 кутија креди.

  Ставајќи се во улога на мали трговци што прават и продаваат палачинки, крофни и вафли, децата ќе ја развиваат својата имагинација и ќе ги рафинираат своите движења, со тоа стекнувајќи независност.

  Малата табличка го покажува работното време и специјалитетот на денот.

  Висина на работната површина: 50,5 cm.

  Спецификации на производот
  Димензии 59 x 33,5 x 109 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.