Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Голема кујна ЛАГУНА - Janod

  Бренд: Janod
  Шифра: 3700217365554
  Достапност: На залиха
  ден 12.900,00
  ден 11.610,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалки за 3 метални лажици, 1 метална тава, 1 метално тенџере со капак 1 пржено јајце и ракавица. Содржи и 7 картонски кутии за храна (какао, шеќер, џус од портокал, брашно, сирење, ориз и млеко).

  Како и вистинските кујни, има ротирачки копчиња со звук (кога ќе го притиснете црвеното копче еднаш, се палат сијаличките за грејачите, а кога ќе ги притиснете два пати се слуша звук на вода што врие. Светлата и звукот се гасат самите по 30 секунди, или може да ги изгасите доколку стиснете на кочињата трет пат). Оваа фантастична, целосно опремена кујна исто така има и рерна, микробранова печка часовник, фрижидер и бифе со магнетни вратички.

  Висина на работната површина: 57 cm.

  Потребно е склопување.

  За да работат светлата и звукот се потребни 2 батерии LR6 1.5V (не се вклучени во сетот).

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.
  Димензии 100 x 34 x 102.5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Подготви вкусни јадења за пријателите, исто како мама и тато! Оваа дрвена кујна има закачалки за 3 метални лажици, 1 метална тава, 1 метално тенџере со капак 1 пржено јајце и ракавица. Содржи и 7 картонски кутии за храна (какао, шеќер, џус од портокал, брашно, сирење, ориз и млеко).

  Како и вистинските кујни, има ротирачки копчиња со звук (кога ќе го притиснете црвеното копче еднаш, се палат сијаличките за грејачите, а кога ќе ги притиснете два пати се слуша звук на вода што врие. Светлата и звукот се гасат самите по 30 секунди, или може да ги изгасите доколку стиснете на кочињата трет пат). Оваа фантастична, целосно опремена кујна исто така има и рерна, микробранова печка часовник, фрижидер и бифе со магнетни вратички.

  Висина на работната површина: 57 cm.

  Потребно е склопување.

  За да работат светлата и звукот се потребни 2 батерии LR6 1.5V (не се вклучени во сетот).

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3-8 г.
  Димензии 100 x 34 x 102.5 cm