Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Goki - Дрвена играчка тостер

  Брендови: Goki , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4013594515832
  Достапност: На залиха
  ден 1.570,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Готвењето е една од најинтересните игри за децата, а тостерот е неопходен во секоја кујна. Подготвувањто печени лепчиња никогаш не било полесно и позабавно. Ставете ги дрвените парчиња во тостерот, а кога ќе решите дека се готови, стиснете го копчето и тие ќе скокнат. Парчињата путер се поврзани со леплива трака, што овозможува децата да научат безбедно да сечат со нож.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  Димензии 18 x 9 x 12 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Готвењето е една од најинтересните игри за децата, а тостерот е неопходен во секоја кујна. Подготвувањто печени лепчиња никогаш не било полесно и позабавно. Ставете ги дрвените парчиња во тостерот, а кога ќе решите дека се готови, стиснете го копчето и тие ќе скокнат. Парчињата путер се поврзани со леплива трака, што овозможува децата да научат безбедно да сечат со нож.

  Спецификации на производот
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  Димензии 18 x 9 x 12 cm