Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Goki - Дрвена играчка миксер

  Брендови: Goki , Gollnest&Kiesel
  Шифра: 4013594515849
  Достапност: На залиха
  ден 1.690,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Готвењето е една од најинтересните игри за децата, а на секој добар готвач му е потребен миксер. Оваа играчка е многу лесна и забавна за користење, што придонецува малите готвачи целосно да се соживеат со играта.

  Спецификации на производот
  Димензии 20 x 11.8 x 20.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Готвењето е една од најинтересните игри за децата, а на секој добар готвач му е потребен миксер. Оваа играчка е многу лесна и забавна за користење, што придонецува малите готвачи целосно да се соживеат со играта.

  Спецификации на производот
  Димензии 20 x 11.8 x 20.5 cm
  Материјал Дрво/Wood
  Возраст 3+