Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Живеалиштето на бебето

  Бренд: Headu
  Спојте ги малечките животни со нивните семејства!
  Шифра: 8059591424735
  Достапност: На залиха
  ден 650,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Поврзете го секое од малечките животинчиња со неговиот родител и откријте каде живеат животинските семејства, склопувајќи ги делчињата од сложувалките.

  12 дводелни сложувалки; 12 форми со живеалишта

  Спецификации на производот
  Возраст 2-5
  Едукативни придобивки Логика: Поврзување и споредба; Фини моторички вештини / Logic: relating and comparing; Fine motor skills
  Материјал Картон • Cardboard
  Димензии на кутијата 25,3 x 18,8 x 5,5 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Поврзете го секое од малечките животинчиња со неговиот родител и откријте каде живеат животинските семејства, склопувајќи ги делчињата од сложувалките.

  12 дводелни сложувалки; 12 форми со живеалишта

  Спецификации на производот
  Возраст 2-5
  Едукативни придобивки Логика: Поврзување и споредба; Фини моторички вештини / Logic: relating and comparing; Fine motor skills
  Материјал Картон • Cardboard
  Димензии на кутијата 25,3 x 18,8 x 5,5 cm