Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Тротинет со додатоци - ВИНОЖИТО - Buki France

  Бренд: Buki France
  За возраст од 6 до 9 години │ Со безбедносен пакет ● Склоплив и лесен за транспорт ● За тежина до 50 кг
  Шифра: 3700802104728
  Достапност: На залиха
  ден 7.590,00
  ден 5.313,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Метален тротинет со боите на виножитото. Дијаметар на тркалата: 125 mm.

  Лесен за транспорт: тротинетот се преклопува и лесно се транспортира, благодарение на вклучениот каиш.

  Комплетот вклучува безбедносен пакет: кацига, штитници за колена, штитници за лактите, штитници за зглобовите и дланките и LED светло. За светлото е потребна батерија CR2032 којашто е вклучена во комплетот.

  Соодветен е за возраст над 6 години.

  Димензии на кутијата: 68.00 x 11.00 x 23.00 cm

  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *