Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Табла за пишување - Hape

  Бренд: Hape
  Бела метална страна за пишување со маркер и за ставање магнети ● Страна за пишување со креда ● Променлива ролна хартија ● Прилагодлива висина и наклон ● Додатоци ● Обоена со бои на водена основа
  Шифра: 6943478010024
  Достапност: На залиха
  ден 4.490,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Сликајте, пишувајте или цртајте со креда. Оваа двострана дрвена табла со прилагодлива висина има место за сè. Вклучува: 3 чаши за боја, двострана табла за пишување со креди, магнетна табла и ролна од хартија. Висината се прилагодува од 95 до 110 cm.

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 48 x 40 x 106 cm
  Материјал Дрво, бои на водена база, AБС, ПП, ПЕ
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Сликајте, пишувајте или цртајте со креда. Оваа двострана дрвена табла со прилагодлива висина има место за сè. Вклучува: 3 чаши за боја, двострана табла за пишување со креди, магнетна табла и ролна од хартија. Висината се прилагодува од 95 до 110 cm.

  Спецификации на производот
  Возраст 3+
  Димензии 48 x 40 x 106 cm
  Материјал Дрво, бои на водена база, AБС, ПП, ПЕ