Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Двострана табла со прилагодлива висина - Splash

  Бренд: Janod
  Повторно на залиха од 10.02.2021 г.
  Шифра: 3700217396114
  Достапност: На залиха
  ден 4.490,00
  i h
  Бесплатна испорака
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Табла за пишување со креди и магнена табла за пишување со маркер.

  Додатоци: 6 магнети, 10 креди, 1 маркер што се брише, 1 ролна хартија, 1 бришач за табла и 3 пластични садови за боја. Прилагодлива висина (91 до 126 cm). Површина за пишување: 47 x 47,5 cm.

  Спецификации на производот
  Димензии 58 x 65 x 126 cm
  Материјал Дрво, пластика / Wood, plastic
  Возраст 3-8 г.
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Табла за пишување со креди и магнена табла за пишување со маркер.

  Додатоци: 6 магнети, 10 креди, 1 маркер што се брише, 1 ролна хартија, 1 бришач за табла и 3 пластични садови за боја. Прилагодлива висина (91 до 126 cm). Површина за пишување: 47 x 47,5 cm.

  Спецификации на производот
  Димензии 58 x 65 x 126 cm
  Материјал Дрво, пластика / Wood, plastic
  Возраст 3-8 г.