Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Столарска маса и алати

  Бренд: Ever Earth
  Оваа дрвена столарска масичка со алати содржи завртки, чекан, пила, делчиња за склопување, одвртувач и линијар.
  Шифра: 6923619432892
  Достапност: Нема на залиха
  ден 1.590,00
  ден 1.431,00
  i h

  Децата учат низ игра, откривајќи и практикувајќи ги работите што ги научиле. Оваа дрвена столарска масичка со алати содржи завртки, чекан, пила, делчиња за склопување, одвртувач и линијар.

  Играњето со оваа играчка придонесува за развој на вештината на рацете и овозможува усовршување на чувството за простор.

  Спецификации на производот
  Димензии 13.7 x 15.9 x 24.3 cm
  Материјал Дрво/Wood
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Децата учат низ игра, откривајќи и практикувајќи ги работите што ги научиле. Оваа дрвена столарска масичка со алати содржи завртки, чекан, пила, делчиња за склопување, одвртувач и линијар.

  Играњето со оваа играчка придонесува за развој на вештината на рацете и овозможува усовршување на чувството за простор.

  Спецификации на производот
  Димензии 13.7 x 15.9 x 24.3 cm
  Материјал Дрво/Wood