Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Сложувалка и лепенки - Фантастичен свет

  Бренд: Headu
  Составете ја оваа долга сложувалка и комплетирајте ја со повеќе од 100 лепенки.
  Шифра: 8059591424933
  Достапност: На залиха
  ден 650,00
  ден 585,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Составете ја оваа долга сложувалка и комплетирајте ја со повеќе од 100 лепенки коишто можат повторно да се користат. Отако ќе ја составите сложувалката, погледнете ги внимателно облиците каде што недостасува слика, пронајдете ја потребната лепенка и залепете ја на вистинското место.

  Содржина: 1 сложувалка од 48 делчиња и повеќе од 100 лепенки.

  Спецификации на производот
  Димензии на сложувалката 91 cm
  Димензии на кутијата 25,3 x 18,8 x 5,5 cm
  Димензии на кутијата Картон / Cardboard
  Возраст 3-6 г.
  Едукативни придобивки Откривање на надворешниот свет, развој на фините моторички вештини, препознавање на форми, визуелна перцепција / Discover the world outside; Develop fine motor skills; Recognize shapes and outlines; Visual perception
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Составете ја оваа долга сложувалка и комплетирајте ја со повеќе од 100 лепенки коишто можат повторно да се користат. Отако ќе ја составите сложувалката, погледнете ги внимателно облиците каде што недостасува слика, пронајдете ја потребната лепенка и залепете ја на вистинското место.

  Содржина: 1 сложувалка од 48 делчиња и повеќе од 100 лепенки.

  Спецификации на производот
  Димензии на сложувалката 91 cm
  Димензии на кутијата 25,3 x 18,8 x 5,5 cm
  Димензии на кутијата Картон / Cardboard
  Возраст 3-6 г.
  Едукативни придобивки Откривање на надворешниот свет, развој на фините моторички вештини, препознавање на форми, визуелна перцепција / Discover the world outside; Develop fine motor skills; Recognize shapes and outlines; Visual perception