Пребарување
Македонски
Сите категории
  Menu Close

  Shapes - Book + Wooden Toy

  Бренд: SASSI JUNIOR
  With 11 wooden shapes!
  Шифра: 9788830301580
  Достапност: На залиха
  ден 1.790,00
  ден 1.070,00
  i h
  Датум на испорака: 1-3 работни дена

  Have fun with a wooden cube and 11 fantastic shapes! Includes a 12-page book to learn to recognize shapes.

  Спецификации на производот
  Возраст 18m+
  Материјал Дрво
  Димензии на книгата 14.8 x 21 cm
  Димензии 24 x 17 x 16 cm
  0.0 0
  Напишете сопствен осврт Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Have fun with a wooden cube and 11 fantastic shapes! Includes a 12-page book to learn to recognize shapes.

  Спецификации на производот
  Возраст 18m+
  Материјал Дрво
  Димензии на книгата 14.8 x 21 cm
  Димензии 24 x 17 x 16 cm